Керівництво Харківського авіазаводу підозрюють у привласненні 50 мільйонів гривень

18 января 12:18
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування щодо привласнення службовими особами ДП «Харківське державне виробниче авіаційне підприємство» коштів у розмірі понад 50 млн. грн.

Про це йдеться у ухвалі Солом'янського районного суду від 11 січня 2017 року.

Правоохоронці встановили, що службові особи ХДВАП за попередньою змовою зі службовими особами компанії Portvilla Тrading LP (Единбург, Шотландія) протягом 2013-2015 років привласнили кошти державного підприємства у розмірі понад 50 млн. грн.

Так, 01.03.2013 року між ХДАВП та компанією Portvilla Тrading LP було укладено агентський договір щодо надання британською компанією Portvilla Тrading LP послуг, згідно якого ХДАВП зобов'язується перерахувати винагороду у розмірі 6% від вартості літака.

В подальшому протягом 2013-2015 років службовими особами ХДАВП перераховано на рахунок компанії Portvilla Тrading LP понад 50 млн. грн. начебто за надання послуг по організації проведенню переговорів з Прикордонною службою Комітету національної безпеки Республіки Казахстан та Внутрішніми військами МВС Республіки Казахстан та придбанням ними у ХДАВП 2 літаків АН 74Т-200А загальною вартістю понад 59 млн. доларів США.

При цьому, згідно відповіді Головного управління авіації Прикордонної служби Комітету національної безпеки Республіки Казахстан від 03.03.2014 р. компанія Portvilla Тrading LP, а також її представники та співробітники, казахській стороні не відомі. Будь-які переговори щодо закупівлі літака виробництва ХДАВП з представниками компанії Portvilla Тrading LP не проводились.
Суд дозволив детективам НАБУ звернутися з дорученням до компетентних органів Латвійської Республіки щодо отримання тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні «Rietumu Banka».

Комментариев: 0
Наперстки та "розвод" харків'ян на чергове підвищення вартості проїзду в метро Вийти сухим з води: майстер-клас від Олега Бахматюка
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы