Александр Костенко
Юрий Бутусов
Ольга Голубовская

Хто отримував гроші за ремонти у департаменті Деменко у липні

3 августа 13:54
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Департамент освіти Харківської міськради у липні перерахував приватним підприємствам за ремонтні роботи у школах та дитячих садках біля 6,8 млн. грн.

Про це стало відомо з Офіційного порталу публічних коштів «Є-Дата».

Мільйон гривень на ремонт кровель отримало ПП «Будагроексперт» Зураба Болквадзе.

ТОВ «Мерефа Рентал» вперше отримала підряди від Департаменту освіти. Й відразу на 800 тис. грн. Гроші були перераховані за капремонт асфальтобетонного покриття, дитсадку у ДНЗ №463 та капремонт приміщень ДНЗ № 259.
Ця фірма записана на Василя Овсяннікова.

ТОВ «БВП «Промсоцбуд» отримало 761 тис. грн. Основні кошти перерахували за заміну вікон у дитсадку № 325, заміну вікон у дитсадку № 294, заміну вікон у ДНЗ № 288 тощо.

Це підприємство записане на Станіслава Козирєва.

490 тис. грн. за капремонт приміщень ДНЗ № 108 та капремонт підлоги у школі № 85 отримало ТОВ «Харківремсервіс-М».

Фірма створена цього року й записана на Віктора Малінку. Директором є Людмила Малінка.

Крім того, ще одна фірма до якої має відношення Малінка – ТОВ «Ремсервіс-М» отримало 108 тис. грн. за ремонт будівлі ДЮСШ №13. Гроші на ремонтні роботи у цій спортшколі вони отримували й у червні. Ця фірма створена у квітні цього року.

Цікаво, що Малінка був керівником ділянки ПАТ «Рембудсервіс» - фірми директора КП «ХРСП» Семена Сироти, який зараз знаходиться під слідством.

Півмільйона гривень за ремонтні роботи у дитсадку № 19, заміну вікон у ДЮСШ № 16 та дитсадку № 317 отримало ТОВ «Укрспецбуд Плюс». Це підприємство створене у червні 2016 року. Засновниками є Ян Бєляєв та В’ячеслав Конопля.
ТОВ «Промтрейдінг» отримало 289 тис. грн. за капремонт приміщень дитсада № 77. Ця фырма зареєстрована у Запоріжжі на Станіслава Насонова.

ТОВ «БВКФ «Афіна» отримала 205,49 тис. грн. за заміну вікон. Записана ця фірма на Миколу Хомовського, який раніше очолював КСП Комінтернівського району, яке
підпорядковувалося саме Департаменту житлового господарства. Крім того, Хомовський був партнером заступника директора Департамента житлового господарства Олександра Лементи у ТОВ «Реконструкція».

Ще 158 тис. грн. отримало за капремонт м’якої покрівлі у школі № 103 ТОВ «СБ «Рембудсервіс». Власниками ТОВ «СБ Рембудсервіс» є Катерина Гученко, Петро Єрмаков, Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПАТ «СБ Рембудсервіс», власниками якого були Семен Сирота, Катерина Гученко, Петро Єрмаков. Раніше, з 2010 року посаду генерального директора «Рембудсервіс» займав сам Семен Сирота. А, бухгалтером в той час була Катерина Гученко.

Крім того, 149 тис. грн. отримало сумське ТОВ «Атлант Инвест Строй» за ремонт будівлі ДНЗ № 337. Минулого місяця ця фірма вже отримала на ремонт 185 тис. грн.

Також варто відзначити, що гроши за ремонтні роботи отримували ФОПи: Іл’іїчов Ігор Олександрович, Павленко Віктор Миколайович , Ігнатов Олександр Іванович, Рехніков Сергій Юрійович тощо.

Комментариев: 0
Несколько слов о замминистра информполитики Татьяне Поповой Хроники государственного идиотизма
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог