Хто отримував гроші за ремонт харківських шкіл та дітсадків у червні

5 июля 11:40
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Департамент освіти Харківської міськради у червні перерахував приватним підприємствам за ремонтні роботи у школах та дитячих садках 3,4 млн. грн. Про це стало відомо з Офіційного порталу публічних коштів «Є-Дата».

Зокрема, 518 тис. грн. отримало ТОВ «Харківремсервіс-М» за ремонт приміщень у ДНЗ № 108 та ремонт системи опалення у дитсадку № 399. Фірма створена цього року й записана на Віктора Малінку. Директором є Людмила Малінка. Крім того, ще одна фірма до якої має відношення Малінка – ТОВ «Ремсервіс-М» отримало 231,26 тис. грн. за ремонт будівлі ДЮСШ №13. Ця фірма створена у квітні цього року. Цікаво, що Малінка був керівником ділянки ПАТ «Рембудсервіс» - фірми директора КП «ХРСП» Семена Сироти, який зараз знаходиться під слідством.

Так, ТОВ «БВП ПРОМСОЦБУД» отримало 440 тис. грн. за ремонтні роботи у дитячому палаці творчості. Ця фірма, як і більшість у яких Департамент замовляє ремонти, створена цього року та записана на Станіслава Козирєва.

ТОВ «БВКФ «Технікабуд» отримала 370 тис. грн. Гроші були перераховані за ремонт дитсадку № 96. Ця фірма зареєстрована на Володимира Савковича та Олександра Волкова. Раніше серед засновників був Сергій Зінченко. Він та Савкович є партнерами Руслана Слівінського – сина екс-директора КП «Благоустрій» Катерини Слівінської. Ця фірма є серед фаворитів Департаменту житлового господарства міськради.

Ще 348,9 тис. грн. отримало ТОВ «Технікабуд Плюс». Гроші перерахували за капремонт м’якої покрівлі у ДНЗ № 335, ремонт огорожі у школі № 67 та ремонт навісу у ДНЗ № 66. Фірма була створена у квітні 2016 року та записана на все того ж Олександра Волкова. Крім того, ще 188 тис. грн. отримало ще одне підприємство Волкова ТОВ «Технікабуд і К». Гроші перерахували за ремонт даху ДНЗ №67.

Ще 350 тис. грн. перерахували ПП «Будагроексперт» Зураба Болквадзе.

185 тис. грн. Департамент перерахував сумському ТОВ «Атлант Инвест Строй» Вікторії Кульманн за ремонтні роботи у ДНЗ № 337.

ТОВ «Альфа-Буд-С» отримало 126 тис. грн. за ремонт у школі №32. Ця фірма була створена у травні й відразу почала отримувати підряди від Департаменту Ольги Деменко.

Майже 100 тис. грн. отримало ПП «Венера +» за ремонт будівлі ДНЗ №58 все того ж Пастуха.

Крім того, активно отримували гроші й два приватних підприємця – Олександр Ігнатов (понад 400 тис. грн.) та Стукачову Ігору Леонідовичу (180 тис. грн).

Комментариев: 0
5 июля 2014-го освободили Славянск Мы спросили у харьковчан, какую музыку они слушают
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы