12 сентября, 2016 - 19:43

Харківводоканал купує дороге вугілля у послідовниці Олександровської

КП «Харківводоканал» 8 вересня уклало угоду з ПП «Гравілон» щодо постачання вугілля вартістю 189 тис. грн. Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Зокрема, планується придбати 60 т вугілля марки ДГ (13-100). Тобто ціна за 1 т складе 3150 грн. за 1 тону вугілля.

Для порівняння у Миколаївській області комунальна установа придбала у ТОВ "Укрвугілляресурс" вугілля тієї ж за ціною 1999 грн./т. Та й банальний пошук в інтернеті дозволяє знайти вугілля на третину дешевше ніж закупає КП «Харківводоканал». Засновниками ПП «Гравілон» є Любов Васильєва та Дмитро Литвин.

Раніше серед засновників, за даними порталу Youcontrol, були Олександр Святолуцький та Ірина Демедецька.

Варто відзначити, що на минулих місцевих виборах Любов Васильєва балотувалась до Харківської міськраді від партії «Нова держава». Саме під цією вивіскою пішли на вибори місцеві комуністи. Список цієї партії до облради очолила екс-нардеп Алла Олександровська, яка зараз знаходиться під вартою, а у міськраду – Олексій Перепелиця.

Щодо КП «Харківводоканал», то це вже не перша коштовна закупівля. Наприклад, за ремонт асфальту після заміни труб платять в декілька разів більше, ніж в середньому по Україні.

При цьому борги самого підприємства постійно ростуть. Лише перед АК «Харківобленерго» вони складають 640 млн. грн.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.