Харківський антикорупційний центр iнiцiює скасування закупiвлi домофонiв по завищеним цiнам

22 июня 13:38
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Харківський антикорупційний центр продовжує оскаржувати сумнівні тендери й можливий "розпил" бюджетних коштів.

З цією метою Харківський антикорупційний центр звернувся до депутата Харківської міськради Ігора Черняка щодо оскарження процедури закупівлі, яку проводив Департамент житлового господарства Харківської міськради.

В свою чергу, Ігором Черняком з цього приводу було направлено депутатське звернення на ім'я голови Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України А.Г. Косолапову з проханням розглянути викладені у публікації обставини щодо можливих порушень чинного законодавства України, прийняти рішення, передбачене ч.10 ст. 18 Закону України "Про здійснення державних закупівель" та призупинити процедуру закупівлі. (фото 1-5).

На тому тижні "Харківський антикорупційний центр" публікував інформацію про тендер, який проводить Департамент житлового господарства Харківської міської ради щодо постачання 820 домофонів загальною вартістю 5,79 млн.грн.

Вартість одного домофону буде коштувати 7069,51 грн. Це фактично вдвічі дорожче, ніж ринкові ціни. Переплата на закупівлі домофонів по нашим оцінкам складе понад 3 млн. грн.

Крім того, фірми, які прийшли на цей тендер є пов’язаними між собою. Засновником ТОВ «Компанія «ФСК» є Катерина Горяїнова. Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ «Ньютон 2008» Лариси Галасік. Цікаво, що у 2012 році Горяїнова та ТОВ «Ньютон 2008» мали спільний бізнес – ТОВ «НПО «Карбон» зараз ця фірма перереєстрована, але бачимо, що колишні бізнес-партнери не втратили зв’язок й до сьогодні.

Чекаємо на реакцію антимонопольного комітету.

Та продовжуємо уважно слідкувати за тим, як витрачаються кошти громади!

Комментариев: 0
Метою візиту таки було "себе показати, на людей подивитися" Важный вопрос о значении волонтерства
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы