Губернатор відкрила стадіон — уявили?

27 августа 11:16

Як може бути фінальний матч футбольного чемпіонату? (але то таке, прес-служба старається ).

Де вікна на стадіоні? (вікно таки побачив. Але чи так воно було потрібне, щоб приїздити його встановлення відкривати? Купу років без нього обходитись, думаю, і далі могли б.)

Туалет хоч зробили? бо останні 20 років стояв без даху і без дверей. А ще стадіон тричі на рік затоплює - поруч річка Бурлук і на ній, років 15 тому місцевий діяч зробив ставок, і тепер навесні, посеред літа, і восени на головному стадіоні району не грають. Будемо звати Юлію, коли його затопить вчергове. Піариться вже на сільському занедбаному стадіоні (І Підтримую Сергія (коментар про дорогу в групі), її до стадіону на вертольоті везли? Бо від Печеніг до Бурлука вже скінчилась дорога в цьому році остаточно. А від Бурлука до стадіону вже років 10 немає, а то й більше.

ЩЕ ДОДУМАВ: років 8 тому в маленькому сільському районі було 18 команд. В райцентрі 4-5. Рівень футболу в більшості команд сумнівний, але у селах були через тиждень події - футбол. Їздили щотижня місцеві, які виїхали до Харкова, возили "легіонерів". Було цікаво. А зараз 11,5 команд в районі лишилось, 1.5 в райцентрі. Думаю, значною мірою і через стан доріг - їздити неможливо.

Оригінал: Павло Посохов/Facebook

Комментариев: 0
Дело Енгибаряна: судейский корпус погружает нас в средневековый хаос Независимый - это сильный и богатый
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог