Фірма з «чорного списку» АМКУ отримала підряд на ремонт школи під Харковом

13 октября 13:37
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Відділ освіти Харківської райдержадміністрації 12 жовтня уклал угоду з ТОВ «Вентто» щодо капітального ремонту їдальні школи вартістю 570,2 тис. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро». Роботи мають бути виконані до 1 грудня 2016 року. Планується зробити капітальний ремонт їдальні Липецької ЗОШ I - III ступенів ім. П.В. Щепкіна.

Взагалі цього року «Вентто» є безперечним фаворитом відділу освіти Харківської райдержадміністрації. За даними Офіційного порталу публічних коштів «Є-Дата» цього року Відділ освіти Харківської РДА вже перерахував ТОВ «Вентто» за роботи 4,83 млн. грн.

Нагадаємо, що Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Вентто» и ТОВ «НВО «Східбуд» за змову на тендері Військової частини 3017.

Крім того, ТОВ «Вентто», є фігурантом кримінальних проваджень.

Правоохоронці підозрюють посадовців ВП «Північна ЕС» ДП НЕК «Укренерго» у навмисному порушенні законодавство в інтересах ТОВ«Вентто». Держпідприємство закупило у фірми обладнання за завищеними цінами, що спричинило розтрату 0,35 млн грн.

В іншій справі правоохоронці внесли «Вентто» до переліку фірм з ознаками фіктивності.

Власником та керівником ТОВ «Вентто» є Сергій Кожевніков.

Фото: Харьковский антикоррупционный центр / Facebook

Фото: Харьковский антикоррупционный центр / Facebook

Комментариев: 0
Путину бы роста Прогулки по городу с Андреем Парамоновым. Сказ о доме коллежского советника Георга фон Минстера
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы