Два Житлобуди розіграли ще 20 мільйонів на реконструкції філармонії

21 июля 16:53
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації 19 липня повідомило про акцепт пропозиції ПАТ “Трест Житлобуд-1” щодо реконструкції Харківської обласної філармонії вартістю 47,43 млн.грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Мова йде про коригування вартості робіт у зв'язку з виділенням пускових комплексів. Роботи мають бути виконані у 2016 році. В листопаді 2015 року, також у зв'язку з виділенням пускових комплексів, вже відбувалося коригування вартості реконструкції Харківської обласної філармонії і тоді угода між Департаментом капітального будівництва Харківської облдержадміністрації та ПАТ «Трест Житлобуд-1» дорівнювала 28,17 млн грн.

Згідно ДКТ, планується загальнобудівельні роботи, встановлення систем водопостачання, опалення, електропостачання, протипожежні системи, ремонт в органному залі та інше. ДКТ не змінилася, змінилася лише вартість робіт.

Також нагадаємо, що в листопаді 2015 року Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації придбав у ПАТ «Трест-Житлобуд-1» монтоване обладнання для обласної філармонії вартістю 34,58 млн.грн.

Саме в листопаді 2015 року Кабмін виділив на закінчення реконструкції філармонії 58 млн.грн. Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Трест Житлобуд-1» є член виконавчого комітету Харківської міськради та колишній депутат Харківської облради Олександр Харченко, який має 97,59% акцій підприємства і є головою правління ПАТ «Трест Житлобуд-1». Першим заступником голови правління є депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Валерій Арутюнов.

Єдиним конкурентом, як і завжди на тендерах, які стосуються обласної філармонії, було ТДВ «Житлобуд-2», кінцевими бенефіціарами якого є Юрій Кроленко, який також є членом виконавчого комітету Харківської міськради та Олександр Конюхов, колишній депутат Харківської міської ради (6-го скликання).

Пропозиція ТДВ «Житлобуд-2» була дорожчою на 55 тис.грн.

Раніше, в лютому 2015 року, директор обласної філармонії Юрій Янко оцінював вартість реконструкції філармонії в 250 млн.грн. Нагадаємо, що реконструкцію філармонії почали ще у 2006 році. Кошторис реконструкції філармонії коректували кілька разів. В 2012 році «Трест Житлобуд-1» отримало замовлення щодо реконструкції обласної філармонії на 162,01 млн. грн.

Комментариев: 0
Довибори 17-го липня до Верховної Ради є остаточним реквіємом за мажоритарною системою Убийство Павла Шеремета: первые вопросы, что ясно и чего ждать
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы