Дети «серой зоны» получат лучшие книги 2017 года от Благотворительного фонда Сергея Жадана — пресс-конференция

11 сентября 20:39

Фото gazeta.lviv.ua

Во вторник, 12 сентября, в 12.00, пресс-центре KHARKIV Today состоятся пресс-конференция, посвященная передаче лучших книжных изданий этого года детям села Валуйское Станично-Луганского района Луганской области. Передача книг пройдёт 14 сентября.

Писатель Сергей Жадан об идее инициативы: "Кілька тижнів тому до нашого благодійного фонду звернулись громадські активісти з села Валуйське на Луганщині. Наприкінці вересня у Валуйському відбудеться День села - велике свято, в якому братимуть участь діти з довколишніх населених пунктів. І добре було б передати дітям призи та подарунки, найкраще, звісно - українські книжки. Я своєю чергою звернувся до Львівського форуму видавців, і Форум радо надав для дітей Луганщини кілька десятків нових видань, поданих цьогоріч українськими видавцями на конкурс "Книга року". Таким чином діти Валуйського та довколишніх сіл отримають не просто літературу - вони отримають кращі книжкові новинки, видані цього літа. За що велика подяка Форуму видавців та Харківському відділенню спілки письменників, яке підтримало цю ініціативу. Також свої книги для дітей передало харківське видавництво "Vivat".

Спикеры:
- Сергей Жадан - писатель, общественный активист;
- Ирина Куницына - глава Благотворительного фонда Сергея Жадана;
- Елена Матушек - заведующая кафедрой истории украинской литературы ХНУ им. В. Н. Каразина.

Комментариев: 0
    «Прозрачная школа. Как финансируются харьковские школы» - круглый стол Польская журналистка представит в Харькове книгу об украинской революции
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Анонсы пресс-центра