Департамент Нехорошкова планує закупити урни у депутата міськради за завищеними цінами

17 июня 17:42
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Департамент Нехорошкова планує закупити урни у депутата міськради за завищеними цінами, відкинувши без причин дешеву пропозицію.

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 13 червня повідомив про акцепт ТОВ «СБ Ремудсервіс» щодо придбання 2040 урн для благоустрію території та прибудинкових територій ЖБК, ЖК та ОСББ на загальну суму 1,16 млн.грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Якщо, порахувати то вартість 1 урни обійдеться Департаменту в 570 гривень. Урна має бути ємністю 20 літрів для збору дрібного сміття, укріплена болтами на двох стійках та ємність виготовлена з листового металу товщиною 2 мм.

Аналогічні урни ємністю 20 літрів з листового металу товщиною 2 мм у відкритих джерелах можна знайти по 400-420 гривень

Наприклад, урни ємністю 37 літрів можна знайти по 480 гривень.

Власниками ТОВ "СБ Рембудсервіс" є Катерина Гученко, Петро Єрмаков та Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПрАТ "СБ Рембудсервіс", яке також було зареєстроване за адресою вул. Харківських дивізій, 19 і мало такий же контактний телефон в ЄДР. Власниками ПрАТ "СБ Рембудсервіс" були Семен Сирота та вже знайомі нам Катерина Гученко і Петро Єрмаков. А, керівником все той же Олександр Шепотько.

Раніше, з 2010 року посаду генерального директора «Рембудсервіс» займав сам Семен Сирота. А, бухгалтером в той час була Катерина Гученко.

З 2011 року Семен Сирота є директором КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство». Саме КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» і є конкурентом ТОВ "СБ Рембудсервіс" на цьому тендері, але запропонувало зробити урни по 593 гривень.

Також, була пропозиція від державного підприємства «Підприємство Олексіївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№25)» зробити урни майже на 51 гривню дешевше - по 519 (фото 6), але незважаючи на те що, ціна була єдиним критерієм оцінки пропозицій, Департамент житлового господарства повідомив про акцепт пропозиції саме ТОВ «СБ Ремудсервіс». Причини по яким була обрана пропозиція по 570 гривень не названі.

Семен Сирота починаючи з 2010 року є депутатом Харківської міської ради ("Партія Регіонів", "Відродження").

Комментариев: 0
Хорошо ли жить в Донецке? Чтобы не пришлось нам снова говорить: жалко!
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы