Де знаходиться «золото партії» харківських комуністів

4 июля 15:10
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Приміщення, які належали Харківській обласній організації КПУ, зараз переписані на громадську організацію «Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню», керівником якого значиться розшукуваний правоохоронцями син головної комуністки регіону Олександр Александровський.
Про це стало відомо з Єдиного реєстру прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, що в 2015 році суд заборонив діяльність Комуністичної партії України та її осередків.
Після чого, нерухомість, якою володіли товариші, переписали на ГОшку. Зокрема у власності ГО «Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню» знаходяться приміщення колишнього обкому загальною площею 384,2 кв м по вул. Полтавський Шлях, 22, а також 4 квартири – в Ізюмі, Первомайському, Лозовій та Краснограді. Дані квартири знаходяться за адресами, за якими раніше до своєї заборони, знаходилися горкоми та райкоми КПУ.

Окрім Александровського, серед засновників ГО є й інші комуністи: юрист обласної партійної організації КПУ Еліс Коростильова, екс-нардеп від КПУ Олег Буховець, екс-депутат Харківської облради декількох скликань від КПУ Володимир Безрученко, Віталій Тєлєгін, Олександр Книш та Юлія Столяренко.

Також підписантом організації є колишній керівник обкому партії та екс-нардеп чотирьох скликань Алла Александровська, яку правоохоронці зараз підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, а також у дачі хабара службовій особі.

ГО «Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню» до Революції Гідності у Харкові організував декілька заходів, де розповідали про те, як добре буде в союзі з РФ і погано з ЄС.

Після того, як Александровський втік до Росії, ГО «Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню» не перестав існувати і продовжує проводити конференції за участю палких прихильників "русского мира", наприклад таких, як Антон Гур'янов, який був лідером організації "Суть времени" у Харкові і учасник проголошення ХНР, або Олега Собченко, командира загону «Харківських партизан» та ідеолога і організатора серії терактів у Харкові.

В березні 2014 року Олександр Александровський був ініціатором створення громадянської платформи "Харків За". Її також, окрім ГО «Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню», заснували представники Харківського обкому Компартії України, а також громадських організацій "Боротьба", "Русский Восток", "Оплот", "Велика Русь", "Русь триєдина" та інших. Саме організація "Харків За" намагалася 16 березня 2014 року у центрі Харкова на площі Свободи провести віче-референдум про федералізацію Харківської області.

Крім того, суд вже заарештував майно комуністки. Цікаво, що за даними реєстру, особливого майна в екс-нардепа немає, на відміну від її родичів.

Зокрема, її сину Олександру належать будинок площею 103,3 кв м, цех площею 334,3 кв м та будинок буддільниці площею 91,8 кв м у селі Вільхівка, дачний будинок у Новому Мерчику Валківського району.

Олександр Александровський зараз знаходиться у розшуку й переховується в Росії. До нього є питання від СБУ по цілій пачці статей кримінального кодексу.

Крім того, квартира у Києві площею 158,9 кв м записана на другого сина комуністки – Сергія Александровського. Також він має 0,12 га землі у Васильківському районі Київської області.

Комментариев: 0
Приключения украинского супермена. Мир национального героя Гупало Василя разросся до книги Люблять у нас нагнітати інформаційні хвилі
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы