Дайте Україні слідчі групи ФБР та OLAF

17 июня 13:36
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Егор Соболев / Facebook
народный депутат Украины

Нарешті починаємо чути голоси однодумців на території наших ключових геополітичних!

Цитую : "Шестеро персон володіють більшою частиною телебачення, радіо та друкованих ЗМІ країни. Парламент є трохи більшим, ніж арена для конкуренції магнатів. Корумпована судова система дозволяє їм обкрадати державу і безкарно фальсифікувати вибори. На чолі виконавчої влади стоїть Президент Петро Порошенко - сам олігарх з сумнівним минулим".

Це написав не я, і взагалі не член Самопомочі:). (Хоча в останні три місяці ми провели десятки годин перемовин в Конгресі та Держдепі Сполучених Штатів, а також в Європарламенті і столиці Сполученого Королівства, переконуючи наших ключових партнерів визнати реальність, усвідомити, що клептократія перемагає і нас, і їх в інтересах Путіна; і ми маємо спільно її контратакувати).

Статтю написали американці: політичний консультант Ніл Абрамс і професор Стівен Фіш. Вона називається "Скинути олігархів в Україні: Інструкція".

Останній пункт інструкції: "...нові спеціальні прокурори, яких мають призначити в Україні, повинні заарештувати за звинуваченнях в корупції якомога більше олігархів...".

"Основна ціль - не покарати їх, а змусити повернути більшу частину їхнього багатства".

Це те, що вкрай важливо зрозуміти і на Заході, і нам. Без позбавлення впливу олігархів на політику, медіа, прокуратуру, суди, виборчі комісії усі наші повстання будуть закінчуватися перемогою їх ставлеників. Не говорячи вже про те, що ми називаємо виборами.

До речі, на перемовинах з американськими та європейськими колегами ми кажемо про спільний і безкровний варіант припинення нинішнього реваншу клептократів. Дайте Україні для спільних розслідувань з нашим Антикорупційним бюро слідчі групи ФБР та OLAF - спеціальної установи для протидії корупції в ЄС на чолі з нашим добрим знайомим італійським прокурором Giovanni Kessler, делегуйте нам Ваших суддів в новий Антикорупційний суд, і проблема олігархів буде вирішена".

Цивілізованим шляхом.

Комментариев: 0
Другая война Надо было Надю Савченко в нападение
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы