Чому регіональне відділення АМКУ заплющує очі на штучні монополії у Харкові

20 мая 12:09
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
народный депутат Украины

 

Після розслідування Харківським антикорупційним центром офшорів оточення харківського міського голови та їх зв’язку з оточенням Дмитра Медвєдєва я скерував відповідні депутатські запити до Антимонопольного комітету України та Генеральної прокуратури.

Вважаю, що відповідні органи мають перевірити діяльність ТОВ «Паркінг+» і Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Місцеві активісти з’ясували, що за останні 8 років ТОВ «Паркінг+» одержало з міського бюджету Харкова 850 млн гривень за ремонт автомобільних доріг. Директором і співзасновником ТОВ «Паркінг+» до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого в травні того самого року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, котрий він очолює й понині.

Окрім того, стало відомо, що кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «Паркінг+» — громадянка Швейцарії Альбіна Бьоклі-Карданова (внесок у статутний фонд фірми — 83,94 %), є менеджером російських бізнесменів братів Зінгаревичів, яких у російських ЗМІ прямо називають «кишенею прем’єр-міністра РФ».

Якраз буде нагода новому Генеральному прокурору відновити справедливість у Харкові. Відповіді обов’язково опублікую.

Також думаю, що громаді важливо знати, куди йдуть публічні кошти у випадку з фінансуванням харківського відділення АМКУ. Тому спрямував ще один запит щодо отримання такої інформації: скільки справ порушено відділенням АМКУ за останні два роки, які їх результати, скільки обходиться утримання відділення, зокрема, на зарплати. За результатами разом із громадськістю зможемо оцінити ефективність харківських чиновників відділення АМКУ.

Ми неодноразово звертали увагу, що в Харкові внаслідок утворення штучних монополій найдорожчі ціни на хліб, на ритуальні послуги, вивезення сміття, на ліки та багато іншого.

Громада має право знати.

Комментариев: 0
Зайцеве. Наполовину українське. Наполовину мирне Именем Российской Федерации
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы