Брат соратника Кернеса отримав з десяток автобусних маршрутів без проведення конкурсу

16 июня 17:41
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

ТОВ «Трансмеейл-2012» обслуговує 12 міських автобусних маршрутів, хоча виграло конкурс лише на один маршрут.

Про це стало відомо з відповідів на запити, які надіслали до міської ради активісти «Харківського антикорупційного центру».

Так, з відповіді на запит стало відомо, що ТОВ «Трансмейл-2012» обслуговує маршрути №4, 10е, 26е, 38е, 201е, 204е, 205е, 215е, 255е, 263е, 272е та 281е. А також, що «Трансмейл-2012» перемогло на конкурсі, який проводився 18 березня 2016 року.

З відповіді на інший запит стало відомо, що ТОВ «Трансмейл-2012» 18 березня 2016 року перемогло на конкурсі всього лише на один маршрут – 26е.

Тобто решту маршрутів вони отримали в обслуговування без проведення конкурсу.

Єдиним засновником ТОВ «Трансмейл-2012» є Дмитро Аріх – брат депутата міськради від Парті «Відродження» Ігора Аріха. Директором підприємства є Олександр Шептура.

Варто також відзначити, що ці маршрути ще минулого року обслуговувало ТОВ «ТМ-Віра», яка також має відношення до родини Аріхів. Його засновниками є все той же Дмитро Аріх та Ірина Губіна – дружина депутата облради Олександра Губіна.

Незрозуміло, чому маршрути почала обслуговувати нова ТОВКа. Але печально, що це пройшло поза конкурсом.

Цікаво, що Ігор Аріх не вказав в декларації за 2015 рік внесок в статутний фонд ТОВ «Престиж Авто Крым», яка зареєстрована в окупованій республіці Крим та працює за російським законодавством.

Співвласником ТОВ «Престиж Авто Крым» є Ірина Губіна, а директором Енвер Решитов. Губіна є засновником декількох фірм, які працюють як в окупованому Криму, так і в Росії.
Зокрема, це ТОВ «Еліт Автомоторс» та «Престиж Автомоторс».

Родина та бізнес-партнери Аріха були та є засновниками понад десяти обслуговуючих кооперативів, багато з яких були зареєстровані на вул. Котлова, 216 та Котлова, 210 і отримали від Харківської міськради безкоштовно земельні ділянки. Наприклад, ОК «ЖБК «Еревія» отримало 3 гектари на Білгородському шосе в Харкові.

Комментариев: 1
    Аноним says:

    0

    0

    Просьба обратить внимание, что 272 маршрутка ездит раз в 40-50 минут. Водители говорят, что у них 3-4 машины на весь маршрут, люди плюют и едут на метро. Мы то думали трамваи — это бесконечная история :-)… но ждать автобус 50 минут — это круто. Сейчас идет ремонт линии, трамваи не ездят от м. Героев Труда до Гидропарка. Людей невероятное количество стоит на остановках. После ремонта пустят 26-й и большая часть пойдет на трамвай. Мы бы пользовались 272 маршруткой, но водители, видимо, хотят получать сверхприбыль, а ждать по 50 минут нет смысла. Убиваете маршрут собственными руками.

На отдых для детей погибших бойцов АТО собрали около 80 тысяч гривен Рада приняла законопроект о Силах специального назначения
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы