Бойовики продовжують збільшувати кількість українських бранців

26 декабря 12:05
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Сопредседатель Общественной инициативы "Права Справа"

Бойовики "ЛДНР" продовжують практику щодо збільшення кількості українських бранців. Так, за інформацією голови Служби безпеки України Василя Грицака, яку він озвучив на нараді у президента України, кількість українських бранців вже становить 170 осіб. При цьому раніше повідомлялося, що бойовики утримують в полоні 158 осіб.

"На зустрічі Василь Грицак озвучив нову невтішну цифру. Це ті громадяни, чиї родичі або побратими звернулися в СБУ. Але не всіх громадян представники ОРДЛО підтверджують, що вони їх утримують", - повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Нещодавно аналітичним відділом ГІ "Права Справа" була оприлюднена інформація, що в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві державної безпеки ЛНР", на якій піднімалося питання щодо збільшення кількості бранців за рахунок цивільного населення.

Примітно, що протягом останніх тижнів значно збільшилася кількість випадків незаконних затримань співробітниками спеціальних служб самопроголошених "республік" місцевих мешканців за звинуваченнями у співпраці з українськими спецслужбами та ЗСУ.

Варто зазначити, що бойовики штучно збільшуватимуть кількість заручників з метою тиску на українську владу. На момент обміну бойовики віддадуть 74 українських бранців, показавши це, як жест доброї волі і одночасно триматимуть більше ста наших заручників, як важіль психологічного і політичного тиску на Україну.

Нагадаю, на 27 грудня запланований обмін полоненими між Україною і самопроголошеними "ЛДНР" за формулою "74 на 306".

Оригінал: Дмитро Снєгирьов/Facebook

Комментариев: 0
Законопроект об Антикоррупционном суде "Зради і перемоги": Каким был Харьков в 2017-м
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы