Аварія, якої могло не бути

24 февраля 18:41
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
народный депутат Украины

Усі пам'ятають напевно трагедію, яка сталася в місті Алчевськ Луганської області в 2006-му році. Коли внаслідок зношення системи центрального постачання сталася трагедія, яка в буквальному сенсі заморозила сотню тисяч мешканців Алчевська, залишивши місто без тепла.

Насправді в якому стані знаходяться системи теплопостачання у Харкові можна лише здогадуватися. Об'єктивно через недостатнє фінансування українські міста закінчують використовувати радянську інфраструктуру. І системи опалення не виключення. Коефіціент зношення мереж становить близько 77 %. Магістральний трубопровод, де сталася аварія, віком з 1982 року.

Проте через фінансову децентралізацію великі міста вже третій рік отримують чималі кошти. Кошти, які, здавалось і можна спрямувати на модернізацію, ремонт теплових мереж. Проте пріорітетом міської влади лишається зовсім інше. Ну звісно, мережі не видно з під землі, а зоопарк можна всім показати. Хліба й видовищ.

Вдумайтеся - цього року провладна більшість в міській раді затвердила наступні цифри бюджету міста: на ремонт тепломереж менше 4 млн гривень. Водночас на реконструкцію зоопарку – 700 млн гривень, разом біля 2 млрд гривень обійдеться це харків'янам. Пріоритети очевидні.

Безумовно від аварій не застрахований ніхто, але що зроблено для її запобігання? І найголовніше чи зроблять висновки?

Комментариев: 0
Мог погибнуть в Иловайске, но его убили в Харькове: история разведчика 92-й бригады Туалет в парке лишь на два миллиона дороже реконструкции всех теплосетей
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы