Апеляційний господарський суд скасував рішення на користь харків’ян

18 октября 21:22
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

18 жовтня Харківський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції про повернення у власність територіальної громади земельних ділянок, безкоштовно розданих харківською міськрадою.

Це було перше в Україні позитивне рішення суду про повернення земельної ділянки, яким було задоволено позов саме громадської організації. Про законність рішення та його абсолютну необхідність для судової практики ми вже писали.

Однак, на жаль, апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу міськради і скасував рішення господарського суду.

За два дні - 17, 18 жовтня, це вже трете рішення апеляційного суду прийняте на користь Харківської міськради за позовами нашої організації. Як бачимо, проведені Генпрокуратурою 15 вересня гучні обшуки, які стосувались саме безкоштовної роздачі землі саме за «кооперативною» схемою, будь-яких наслідків поки не мають. Міськрада продовжує відстоювати право на свій розсуд безкоштовно роздавати землю харків’ян. Єдиним виключенням поки є те, що вчора судді, відмовляючи у нашому позові, однак вирішили підстрахуватися та направити до Генпрокуратури окреме звернення про перевірку викладених нами фактів. Сьогодні колегія суддів не зробила і цього.

Тому по цим позовам ми будемо продовжувати судову баталію у касаційній інстанції.

Комментариев: 0
В Донецке похоронили начальника охраны Моторолы Прогулки по городу с Андреем Парамоновым. Сказ о доме купчихи Шапошниковой по Университетской
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы