Антикорупційне бюро радує все більше

30 июня 17:06
народный депутат Украины

На кожній зустрічі як з директором бюро Артемом Ситником, так і з антикорупційним прокурором Назаром Холодницьким ми як представники парламентського комітету з протидії корупцї просили: "Ловіть велику рибу. Ви створювалися для посадок зі спецконфіскацією майна корупціонерів з Уряду, Парламенту, керівництва ГПУ, МВС, СБУ. Коли суспільство побачить такі посадки, воно переконається, що створене для Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури добре законодавство і виділені гроші платників податків були доброю інвестицією.

Окрім того, легальне ув'язнення топ-корупціонерів є гарною альтернативою новому повстанню людей. Ви можете стати рятівниками держави".

І ось - спочатку Бюро попросило згоду на арешт народного депутата Онищенка (а Укргазвидобування жерли не один Президент, Уряд та парламентська сила), а сьогодні вранці детективи бюро прийшли з обшуком до "прокурора зони АТО" Кулика.

Це вже велика риба, яка може допомогти спіймати ще більшу.

Дуже символічно, що справа проти прокурора розслідується за статею "незаконне збагачення". Це вперше в історії України. Вітаю нас усіх.

Ті, хто намагається зараз представити Кулика як дуже ефективного прокурора, перечитайте початок мого листа Юрій Луценко після його призначення Генпрокурором.

Кулик очолив перелічений там список співробітників ГПУ, які викриті у розкішному способі життя

Комментариев: 0
В историях "Мошенника-Гришина" и "Семенченко-человека с темным прошлым" поставлена первая точка Начальник украинского Uber пообещал, что до 3 июля сервис будет катать киевлян бесплатно
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы