Фірма з оточення віце-губернатора Шахненка отримає мільйон на ремонт школи

23 ноября 21:30
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Відділ освіти Вовчанської РДА 16 листопада уклав угоду з ТОВ «Самар щодо ремонту школи вартістю 998,21 тис. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів, який були розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується виконати капітальний ремонт приміщень другого та третього поверху в Білоколодязькому навчально-виховному комплексі (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад).

Роботи мають бути виконані до кінця року. Гарантійний термін робіт – 3 роки.

Засновником підприємства є Володимир Мармаза, а директором - Сагітхаджи Імагаджиєв. Раніше компанія мала назву – ТОВ «БК «Восток-Строй». Імагаджиєв також є директором у ТОВ «БК «Прогрес-Партнер», де серед засновників є віце-губернатор Харківської області, який курирує будівництво, Євгеній Шахненко.

Варто відзначити, що долю у цій фірмі він не вказав у своїй електронній декларації.

Ці фірми також знаходяться за однією адресою – вул. Молочна (кол. Кирова), 38. Також там знаходиться й ТОВ «Восток-Строй», директором та засновником якої раніше був Шахненко.

У липні Департамент капітального будівництво Харківської облдержадміністрації перерахував ТОВ «Самар» 349,9 тис. грн. за ремонт школи у Кегичівському районі.

Крім того, ТОВ «Самар» виявилося єдиним конкурентом ТОВ «Харківбудсервіс», яке очолюють друзі-мисливці Євгенія Шахненка, на тендері Департаменту капітального будівництва.

15171035_1818150875127797_4892082226235745721_n

Комментариев: 0
Олександр Шишкін залишається Почесним громадянином Харкова Прогулки по городу с Андреем Парамоновым. Сказ о доме купца Ивана Ващенкова по Рыбной улице
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы